הסעות אחמים 

מיניבוס-עד 20 נוסעים

חברת "יוני לימוזין" מתמחה בכל הקשור לנסיעות של קבוצות קטנות של עד 20 נוסעים, המתבצעות ברכבים חדשים ומפוארים. הרכבים מצוידים במכשור מתקדם לנוחות הנוסעים בנסיעה הכולל שקעי USB לכל נוסע, FREE WIFI, בר מים קרים, מערכות מולטימדיה מתקדמות ושלל פינוקים לנוסע. וכל זאת על ידי נהגים אדיבים ומקצועיים.

רכבים

ואן- עד 10 נוסעים

חברת "יוני לימוזין" מספקת שירותי וואנים מפוארים המתאימים להסעה של עד 10 נוסעים לקבוצות קטנות. משלחות של אורחים מהארץ ומחוץ לארץ. נסיעות לנתב"ג. אומנים.  ולתיירים. כל הרכבים בחברה הם ברמה הגבוהה הקיימת בתחום. מצוידים בשלל פינוקים לנוחות נסיעה מושלמת. בר מים קרים. ריפודי עור. Free wifi. Usb connect.

לימו-וואן- עד 10 נוסעים

לימו-וואן הוא רכב ייחודי ומרווח בעל רמת גימור v.i.p הכולל 10 כורסאות עור. הרכב מותאם להסעות מיוחדות כגון, אח"מים, חתן וכלה, אומנים, או סתם בשביל להתפנק ברמה הגבוהה ביותר.

הלימו-וואן מאובזר בשלל פינוקים לחוויית נסיעה מושלמת לאירוע שלכם. כמו כורסאות עור מפנקות. מערכת מולטימדיה לחוויית צפיה ושמע. אינטרנט אלחוטי. שקעי usb לכל נוסע. בר משקאות חריפים. שתייה קרה וחמה.  ועוד פינוקים לחוויה מושלמת של נסיעה.

אוטובוס- עד 50 נוסעים

חברתנו מספקת שירותי אוטובוסים חדישים ומפוארים. עם נהגים ותיקים אדיבים ומקצועיים. לנסיעות לכל חלקי הארץ. כל הרכבים בחברתנו נמצאים בפיקוח  צמוד של קצין בטיחות בתעבורה כחוק. ומאושרים להסעת  נוסעים/תלמידים  בשכר כחוק.

ברשות חברת "יוני לימוזין" רכבים חדישים ומרווחים למטרות שונות: מיניבוס, ואן, לימוזינה ואוטובוס.

הסעות למשלחות, לימוזין, הסעות לחתונה

יוני לימוזין  054-5739788

תיירים * אומנים * טיולים *הסעות למשלחות *לימוזין *הסעות לחתונה