מיניבוס 10 מקומות במחיר מפתיע

 

פעמים רבות חברות דואגות עבור עובדיהם להסעות הלוך חזור למקום העבודה מביתם או מנקודת איסוף מסויימת. למצבים כאלו לרוב מספיק מיניבוס 10מקומות על מנת להסיע את העובדים, כאשר פעמים רבות מדובר בעבודה של משמרות כך שאין צורך להסיע את כל העובדים בבת אחת.

 

מצב זה נפוץ בעיקר בחברות תעופה, אשר מעסיקות עובדים רבים כגון דיילי אוויר, דיילי קרקע, אנשי אבטחה וכו'. עובדים אלו עובדים במשמרות אשר פרוסות על שעות שונות של היום, בהתאם ללוחות זמני הטיסה בה הם עובדים במקרה של דיילים למשל. לכן מיניבוס 10 מקומות לרוב מספיק להסעת כמות העובדים אשר צריכים להגיע למשמרת באותו הזמן.

 

מיניבוס 10 מקומות משרת גם חברות שונות אשר מספקות הסעה לעובדים במקרים בהם אין אפשרות להגיע למקום העבודה באופן עצמאי. בנוסף, ישנן חברות אשר בוחרות לספק הסעה כתגמול נוסף לעובדים בכדי להפוך את מקום העבודה לאטרקטיבי יותר במידה והוא במיקום מרוחק, או בכדי להעלות את שביעות רצונם של העובדים.

 

מיניבוס 10מקומות משרת חברות רבות גם ביציאה לימי כיף של קבוצה או מחלקה מסויימת בחברה, או של כל העובדים במקרה של חברה קטנה. במקרים כאלו מיותר לשכור אוטובוס עם מספר רב של מושבים, מאחר והוא מייקר בהרבה את הוצאות הנסיעה.

 

רוצים להשכיר מיניבוס 10 מקומות להסעת עובדים או לכל מטרה אחרת ? פנו עוד היום לחברת יוני לימוזין אשר מספקת שירותי הסעות ברמה הגבוהה ביותר ברחבי הארץ.

מיניבוס 10 מקומות

הסעות למשלחות, לימוזין, הסעות לחתונה

יוני לימוזין  054-5739788

תיירים * אומנים * טיולים *הסעות למשלחות *לימוזין *הסעות לחתונה