מיניבוס 25 מקומות - מחיר מפתיע

 

השכרה של מיניבוס 25 מקומות היא נפוצה ביותר, מאחר ומדובר בכמות לא גדולה אך גם לא קטנה של נוסעים אשר לרוב נדרש לנייד בהסעות פרטיות. הסעות מסוג זה לרוב נדרשות בטיולי חברה, כאשר מסיעים את העובדים ליום גיבוש או יום כיף במיקום חיצוני למשרדי החברה.

 

מצבים נוספים בהם נדרשת הסעה של מיניבוס 25 מקומות הם הסעה של אורחים לאירוע, בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה, מסיבת רווקים או רווקות, ועוד. בהסעות לאירועים פעמים רבות נדרשת הסעה מסוג זה, מאחר וכמות האורחים אשר מגיעים לאירוע ממקום מרוחק לא עולה על 25 איש.

 

הסיבה לכך היא שלרוב אנשים בוחרים למקם את האירוע בקירבת מקום מגוריהם, ומרבית האורחים הם מכרים ומשפחה אשר גרים איתם באותו האזור. כך שנדרש מיניבוס 25 מקומות רק עבור מספר מוגבל של אורחים אשר אינם מתגוררים באותו האזור. לרוב כבר בתכנון רשימת המוזמנים, יודעים מי הם האורחים אשר מגיעים מרחוק וכנראה יצטרכו סיוע בהגעה למקום האירוע. כך שכדאי מראש להזמין הסעה לפי כמות האורחים, ולהיות רגועים שהעניין סגור והרכב המתאים משוריין עבורכם לתאריך.

 

כאשר יודעים מראש את כמות הנוסעים, קל בהרבה לארגן מראש הסעה מתאימה לכמות האורחים המדוייקת. בהזמנה של מיניבוס 25 מקומות מראש תוכלו להימנע מבעיות של הרגע האחרון, כאשר עשוי להיות מצב בו אין רכב זמין בתאריך.

מחפשים מיניבוס 25 מקומות לאירוע ? פנו עוד היום ליוני לימוזין ונשמח לעמוד לרשותכם.

מיניבוס 25 מקומות

צרו איתנו קשר:

שלח

שם

*

פרטיך התקבלו בהצלחה!

תוכן ההודעה

טלפון

*

אימייל

*

הסעות למשלחות, לימוזין, הסעות לחתונה

יוני לימוזין  0545739788

תיירים * אומנים * טיולים *הסעות למשלחות *לימוזין *הסעות לחתונה