הסעות יוקרה למטיילים נדרשות לרוב כאשר ישנה קבוצת תיירים מכובדת מחו"ל אשר מגיעה לארץ וזקוקה להסעות ברחבי הארץ. בנוסף, שירותים אלו נדרשים גם להסעות של קבוצות VIP מקומיות כדוגמת פוליטיקאים, אמנים, אשר מוזמנים לסיור או טיול במקום מסויים בארץ.

 

עם זאת, הרוב הגדול של הסעות יוקרה למטיילים אכן מתייחס לתיירים מחו"ל המגיעים לביקור בארץ הקודש, ורוצים לבקר במקומות רבים. הסעות אלו לרוב משרתות את הקבוצה מרגע הגעתה לארץ, כאשר רכב יוקרתי אוסף את הקבוצה משדה התעופה והנהג ממתין להם ביציאה מהשער. אותו הרכב יסיע את הקבוצה למלון, או לכל מיקום אחר על פי בקשת הקבוצה או הגורם המארגן, ובסיום הביקור יסיע אותם חזרה לשדה התעופה.

 

הסעות יוקרה למטיילים יספקו לקבוצה את התנאים הטובים ביותר לטיול ברחבי הארץ, מביקור בירושלים וטבילה בים המלח, ועד טיול בגליל המערבי ובנופי הכינרת. עם הסעות יוקרתיות המטיילים יוכלו להנות לא רק מהיעדים עצמם אלא גם מהדרך, עם רכב מפואר בו ימצאו את כל התנאים לנסיעה מהנה.

 

הסעות יוקרה למטיילים יספקו להם חוויה בלתי רגילה של נסיעה בכבישי ישראל, כאשר הנהגים הינם ותיקים, מקצועיים וכמובן דוברי אנגלית. הנהגים שלנו מיומנים בהסעת תיירים, כך שהשירות שתקבלו הוא הטוב ביותר.

 

מחפשים הסעות יוקרה למטיילים עבור קבוצת תיירים מחו"ל או קבוצה מקומית ? פנו עוד היום ליוני לימוזין ונשמח לסייע לכם בארגון הטיול באופן המקצועי ביותר.

הסעות יוקרה למטיילים

הסעות למשלחות, לימוזין, הסעות לחתונה

יוני לימוזין  054-5739788

תיירים * אומנים * טיולים *הסעות למשלחות *לימוזין *הסעות לחתונה