טיולים

בחברת "יוני לימוזין" קיימים רכבים חדשים ומפוארים המתאימים לטיולים בכל הארץ, כדוגמת מיניבוס לימוזין מפואר, עם נוחות נסיעה מירבית להעצמת החוויה מהנסיעה המתוכננת. כמו כן ניתן להיעזר בחברתנו בייעוץ לתכנון מסלולים וטיולים לפי דרישת הלקוח. עם השנים צברנו וותק וניסיון באתרים ואטרקציות בכל חלקי הארץ. וכל זאת על ידי נהגים מהשורה הראשונה. ותיקים ומקצועיים המכירים את האתרים השונים ואת כבישי הארץ.

 

שירותי הסעה

תיירות

חברת "יוני לימוזין" בעלת וותק בתחום של הסעת תיירים בארץ. ומתמחה בכל הקשור לנסיעות התייר. מרגע הנחיתה בנתב"ג. לאורך כל השהות בארץ. כמו כן ניתן לספק שירות של מורה דרך להדרכות ברחבי הארץ ובאתרים השונים, במגוון שפות לפי דרישה.  לרשותינו נהגים דוברי אנגלית, בעלי תודעת שירות גבוהה לתייר. וכן הרכבים שברשותינו הם מהמפוארים שקיימים בתחום.מהאוטובוסים עד המיניבוס לימוזין מרווח.

נתב"ג

כל מה שקשור לנסיעות לשדה התעופה מצריך ידע וניסיון על מנת לתזמן את שעות האיסוף וההורדה של הנוסעים. חברתינו מתמחה בהסעת נוסעים לנתב"ג באמצעות רכבים יעודיים ומפוארים כמו מיניבוס לימוזין, עם כל האביזרים לנוסעים. בעלי תא תטען גדול המאפשר ישיבה נוחה ונעימה לנוסעים. בו בזמן שהמזוודות מאוכסנות בצורה ראוייה בתא המטען.

אירועים

אנו מספקים שירותי הסעה מתקדמים במיניבוסים, אוטובוסים, ורכבי פאר, ונותנים מענה תחבורתי של הסעת האורחים לאירוע שלכם. ההתמחות  של חברתינו היא בהעברת האורחים בצורה המקצועית והנעימה ביותר, עם צוות נהגים מהשורה הראשונה, הנבחרים בקפידה, וזאת על מנת לספק לכם את הרוגע המקסימלי לאירוע שלכם. 
כגון מיניבוס לימוזין או כל רכב עבור: חתונות, בר מצווה בכותל, בת מצווה, ימי הולדת, ולכל אירוע. 

יוני לימוזין מספקת ללקוחותיה שירותים שונים

מוסדות

חברת "יוני לימוזין" מספקת שירותי הסעה למוסדות חברות  ומפעלים. בנסיעות קבועות או מזדמנות לכנסים אירועים ולימי גיבוש. תוך הקפדה על דיוק בזמנים ורמת שירות גבוהה. 
רכבי החברה בפיקוח צמוד של קצין בטיחות בתעבורה כחוק. וצוות נהגים מיומן ומקצועי לנסיעה טובה ובטוחה. מחפשים הסעות עם מיניבוס לימוזין אל כל רכב אחר כל מטרה? פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

הסעות למשלחות, לימוזין, הסעות לחתונה

יוני לימוזין  054-5739788

תיירים * אומנים * טיולים *הסעות למשלחות *לימוזין *הסעות לחתונה